ENERGY

SHOP

ENERGETICKÁ ŽVÝKAČKA

Bitters® jsou mnohem účinnější, než jakýkoliv jiný energetický stimulant. Velká většina z nich se vstřebává v žaludku a účinné látky z nich musí projít trávicím traktem až do tenkého střeva, kde se teprve začínají dostávat do krve. Oproti tomu, kofein z Bittersky se vstřebává sublingválně, tedy v ústech žlázami přímo pod jazykem. Cesta do organismu je tak absolutně přímá, bez jakýchkoli ztrát.

ENERGETICKÉ BONBONY

Další možností na doplnění energie jsou bonbóny Bitters. Tyhle bonbóny fungují na stejném principu jako žvýkačky a mají tu výhodu, že je jich v balení více. Můžete se tak o energii podělit i s kámošema. Pokud Vám začne docházet energie ve škole, na jednání, v kanceláři nebo kdekoliv jinde a situace Vám nedovolí žvýkat, tyhle bonbóny jsou ta správná volba. Nejen v kanclu, ale i při sportovních výkonech můžete být za Flashe díky těmhle energetickým rošťákům. Pokud se chystáte na festival připište si do povinné výbavy bonbóny Bitters a máte jistotu, že Vám z něj nic neuteče. Díky bonbónům Bitters budete prostě k nezastavení vždy a všude. K dostání jsou v několika různých příchutích, tak je ochutnejte všechny a najděte tu svou a navíc tohle energetické mlsání je bez cukru, takže se můžete bez obav pustit do cumlání. 

ENERGY JERKY

Spása pro každého, jehož časové možnosti jsou omezené a potřebuje kvalitní zdroj živin. Sušené maso od značky Bitters© v kapesním balení zajištuje dostatečný přísun bílkovin a tuků, z prověřených zdrojů. Na rozdíl od konkurence nekonzumujete běžné sušené maso, ale energetický náboj, díky přidaným přírodním stimulantům (kofein, guarana). Kladete-li si otázku: „Jak získat energii a sílu?“ pak je „Bitters Jerky“ jasnou odpovědí.

IONT DRINK

Dalším produktem z řady Bitters je náš Iont Drink, který obsahuje řadu minerálů a vitamínů a je ideálním doplňkem při sportovních výkonech nebo na doplnění potřebných vitamínů a minerálů do těla.

SHIRATAKI

Shirataki FIT nemá skoro vůbec žádné kalorie, neobsahuje tuky, cukry, bílkoviny ani lepek. Vláknina, která se vyskytuje ve výrobku, obsahuje stopové množství sacharidů v podobě glukomannanu, který je pro lidský organizmus téměř nestravitelný. Pouze nepatrné množství je tráveno v tenkém střevě a proto energetická hodnota těstovin shirataki je pouhých 8kcal / 100 g!

WE ARE NOT CHEWING GUM

WE ARE ENERGY GUN