ENERGY

SHOP

ENERGETICKÁ ŽVÝKAČKA

Žvýkačka Bitters je díky své konstrukci odlišná od běžných žvýkaček. Světově unikátní postup umožňuje na komprimátové jádro plné kofeinu a taurinu nabalit žvýkací gumu. Žvýkací guma je pouze nosičem velké dávky energie ve formě až 100 mg kofeinu na jednu „Bittersku“.

ENERGETICKÉ BONBONY

Bonbony Bitters jsou komprimáty k doplnění energie. Díky zvýšenému obsahu taurinu jsou vhodné pro aktivity za stolem, volantem nebo jen na osvěžení dechu.

SUŠENÉ MASO

Jerky Bitters je světovým unikátem díky přidanému kofeinu a guaraně. K výrobě se používají pouze nejkvalitnější partie hovězího skotu a krůty. Díky přidaným stimulantům se Bitters Jerky nestávají pouhou svačinkou/obědem, ale pořádnou dávkou energie.

TĚSTOVINY

Shirataki Bitters jsou bezlepkové nízkokalorické nudle vyrobené z 97% z vody a z mouky kořene konjac.

CIGARETOVÉ FILTRY A PAPÍRKY

Společnost PRAGUE FILTERS & PAPERS byla založena v roce 2011 k zajištění výroby a následnému prodeji značkových cigaretových papírků a filltrů. Pro tento účel vlastní několik patentů a ochranných známek.

KREKRY A SNACKY

KUKUŘIČNÉ PLACKY neboli Tortilla (španělská výslovnost tortija, původním významem dortík) je druh tenkého chleba ve formě placky, původem ze španělské, resp. arabské kuchyně jako placka z kukuřice, která byla jako název přes španělské dobyvatele přenesena do Nového světa.

WE ARE NOT CHEWING GUM

WE ARE ENERGY GUN