NEJSME JAKO VŠICHNI

Společnost Bitters byla založena v roce 2013 na půdorysu mezinárodních zkušeností jejich zakladatelů. Zabývá se především výrobou vlastních zdravých energetických výrobků, ke které využívá svých dlouholetých obchodních zkušeností na zahraničním poli. K výrobě využívá pečlivě vybrané továrny po celém světě, se kterými velmi důsledně a odborně testuje jejich funkčnost a kvalitu.

Její první výrobek Bitters Originál 100mg, který je trvale nejoblíbenější a nejúčinnější u svých zákazníků, byl nejsložitějším jak v délce vývoje, tak v úspěšném osazení na český a mezinárodní trh, protože svět ještě nebyl připraven na takový produkt. Důkazem toho je, že přední světoví výrobci žvýkaček se už v minulosti pokoušeli vyrábět energetické žvýkačky, ale nikdo nebyl příliš úspěšný. Naší společnosti se podařilo sestrojit účinné jádro, které je zabaleno do žvýkací gumy. Jádro je ze speciálně slisovaného kofeinu a z něj také plyne název společnosti Bitters, protože kofein je velmi hořký. Zakladatelé však nechtěli ustoupit od čistoty, síly a okamžitého účinku a přimíchat do této látky, kterou užívali již naši předci v dávných dobách, nějaký přípravek, který by chuť sice zjemnil, ale „Bitterska“, jak se jí lidově říká, by neměla ten požadovaný účinek. Proto si zákazníci musí zvyknout na její hořkou chuť, která se ale během chvilky vytratí a zůstane pouze mentolová žvýkačka.

Dnes má společnost Bitters v portfoliu již sedm druhů žvýkaček různých příchutí, síly a velikostí. Společnost v roce 2017 rozšířila své portfolio o další produkty, které se staly oblíbenými mezi zákazníky. Disponuje řadou taurino-kofeinových komprimátových bonbonů různých příchutí. U předního světového výrobce a pod velmi důslednou technologickou kontrolou vyrábí své světově unikátní sušené maso s názvem Bitters Energy Jerky s přísadou již zmiňovaného kofeinu a nově také i guarany. Další novinkou jsou Bitters Fit Shirataki - nudle z kořene rostliny Konjac, které jsou výborná volba pro zdravý životní styl, protože obsahují nízkou kalorickou hodnotou. A neméně důležitý je také náš isotonický nápoj Bitters Iont Drink.

Věříme, že naše výrobky zaujmou každého, kdo hledá doplnění energie a záleží mu na zdravém žití. Slibujeme, že s inovacemi a hledáním nových produktů do našeho portfolia nekončíme a budeme přinášet nové, úspěšné potraviny a doplňky stravy.