ENERGY

SHOP

ENERGETICKÁ ŽVÝKAČKA

Žvýkačka Bitters je díky své konstrukci odlišná od běžných žvýkaček. Světově unikátní postup umožňuje na komprimátové jádro plné kofeinu a taurinu nabalit žvýkací gumu. Žvýkací guma je pouze nosičem velké dávky energie ve formě až 100 mg kofeinu na jednu „Bittersku“.

ENERGETICKÉ BONBONY

Bonbony Bitters jsou komprimáty k doplnění energie. Díky zvýšenému obsahu taurinu jsou vhodné pro aktivity za stolem, volantem nebo jen na osvěžení dechu.

ENERGY JERKY

Jerky Bitters je světovým unikátem díky přidanému kofeinu a guaraně. K výrobě se používají pouze nejkvalitnější partie hovězího skotu a krůty. Díky přidaným stimulantům se Bitters Jerky nestávají pouhou svačinkou/obědem, ale pořádnou dávkou energie.

IONT DRINK

Iont Bitters je nápoj, který obsahuje řadu minerálů a vitamínů. Stává se ideálním doplňkem těchto látek při sportovních výkonech i v běžném životě.

SHIRATAKI

Shirataki Bitters jsou bezlepkové nízkokalorické nudle vyrobené z 97% z vody a z mouky kořene konjac.

PROTEIN BAR

BEZLEPKOVÁ TYČINKA PROTEIN JE IDEÁLNÍ SNACK PRO VŠECHNY AKTIVNÍ LIDI. JE SKVĚLOU VOLBOU PŘI VŠECH SPORTOVNÍCH AKTIVITÁCH, ALE STEJNĚ JAKO NÁHRADA JÍDLA PRO LIDI V KANCELÁŘÍCH, NA CESTÁCH NEBO V PŘÍRODĚ. PROTEIN POMÁHÁ POVZBUZOVAT RŮST A REGENERACI SVALŮ A ZABRAŇOVAT KATABOLICKÝM PROCESŮM VYVOLANÝCH TĚLESNOU NÁMAHOU.


WE ARE NOT CHEWING GUM

WE ARE ENERGY GUN